Nadchodzi czerwcowe PS Plus

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

W czerwcowej ofercie PS Plus znajdzie się coś dla wszystkich, ale dwie gry na PS4 powinny wzbudzić największe emocje. 

Chodzi oczywiście o Life is Strange od studia Dontnod, które nie tak dawno temu potwierdziło, że pracuje nad drugą częścią swojego hitu. Jeśli jednak LiS Was nie do końća interesuje to zawsze możecie wskoczyć do Killing Floor 2 - najlepiej z jakimś kumplem w co-opie. Trzecią grą na PS4 będzie, dostępny także na Vitę, shooter Neon Chrome. Vita dostanie jeszcze jedną grę - arkadowkę Spy Chameleon.

Narzekać nie powinni też posiadacze Playstation 3, bo na nich czeka rajdówka WRC 5: World Rally Championship oraz przygodowa gra akcji Abyss Odyssey chilijskiego studia  ACE Team.

Promocja startuje 6. czerwca, macie więc jeszcze moment, żeby skorzystać z gier jakie proponowano w ramach Playstation Plus w maju. Wtedy mogliście pograć w Alienation i Tales from the Borderlands na PS4; Blood Knights i Port Royale 3: Pirates and Merchants na PS3, oraz Laser Disco Defenders i Type: Rider na PS Vita.

[źródło: blog.eu.playstation.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze