Mafia w Hearthstone!

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 02 Grudzień 2016
  • Komentuj 1
min Wczorajszy dzień był przełomem dla miłośników Hearthstone'a, ponieważ obok 132 nowych kart dodatek wprowadził do gry aż dwie nowe mechaniki. Dodatek o Ciemnych Zaułkach Gadżetonu przedstawia wojnę trzech gangów, które potrzebują wsparcia bohaterów Hearthstone, aby zyskać pełną kontrolę nad miastem. Posępne Zbiry współpracując z Paladynem, Wojownikiem oraz Łowcą skupiają się na wzmacnianiu swoich podwładnych przed zagraniem ich na stół. Zapewnia im to szereg dostępnych kart, które zwiększają statystyki jednostek znajdujących się na ręce gracza. grimmy Szeregi Konfraternii zasila Mag, Czarnoksiężnik oraz Kapłan, którzy nie boją się ryzyka, bezgranicznie wierzą w swoich alchemików i przygotowane przez nich mikstury. Zdarza się im czasem rzucić też jakieś potężne zaklęcie. kontr Ostatnią frakcją jest Nefrytowy Lotos — de facto najciekawsza z powyższych — której udało się przekabacić na swoją stronę Łotra, Druida oraz Szamana. To właśnie Lotos posiada nową mechanikę, czyli przyzywanie Nefrytowego Golema, który zwiększa swoją siłę za każdym razem, kiedy pojawia się na polu bitwy. jde Dzięki trójklasowemu podziałowi pojawił się kolejny typ kart dostępnych dla trzech poszczególnych klas. Ich rozdzielenie zostało sprytnie przemyślane w odniesieniu do powyższych stron konfliktu. Wśród 132 nowych kart znajdzie się aż 20 legendarnych, a podział całości prezentuje się tak:
  • 9 kart multi klasowych
  • 9 kart dla każdej z klasy
  • 42 karty neutralne
Jeśli jesteście ciekawi, jak nowe karty wyglądają w oczach naszego eksperta od Hearthstone, to zapraszam na kanał Mkrr'a. 15003346_950991521714121_8353962385442873107_o [źródło:hearthpwn.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze