Od dziś - Insurekcja!

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 12 Kwiecień 2017
  • Komentuj 3

Genji taki jakby mniej metalowy?

Genji taki jakby mniej metalowy?

Wydarzenia w grach Blizzarda są przeważnie udane. Ściągają nowych graczy, a starych wyciągają z domowych pieleszy w wir cyfrowej przygody. Czym uraczy nas najnowszy event Overwatcha? Event Overwatch: Insurrection wprowadza nie tylko kosmetyczne dodatki (łącznie koło stu, w tym nowe skiny dla Smugi, McCree, Genjiego, Trupiej Wdowy, Łaski, Torbjorna, Bastiona oraz Orisy), ale też zupełnie nowy tryb gry - czteroosobową kooperację. I to on chyba wzbudza największe zainteresowanie oraz jest przyczyną drobnych problemów z serwerami na starcie eventu. Podobno sytuacja się uspokoiła, ale nasi komentatorzy zauważyli pewne zmiany w ustawieniach... Tak więc lepiej sprawdźcie wszystko dokładnie przed rozgrywką ze znajomymi.

Rekrut Smuga gotów do akcji!

Rekrut Smuga gotów do akcji!

Wracając do nowego trybu - mówimy tutaj o prawdziwej słownikowej kooperacji, czyli o grze w drużynie przeciwko SI. Mapa to nieco zmodyfikowane King's Row (będziemy biegać po niej za dnia), a dokładniej - powrót do pierwszej misji Smugi w szeregach Overwatch. Naszym celem jest zajmowanie celów, bronienie payloadu oraz obrona przed hordą omników. Do wyboru będziemy mieli cztery postacie: Smugę, Reinhardta, Łaskę oraz Torbjörna. Podobno tryb zawiera wiele klimatycznych dodatków, takich jak: dialogi między postaciami czy klasyczne stroje. A jak się sprawy mają ze stopniem trudności? Możecie ocenić to sami, albo zajrzeć dziś o 21.00 na redakcyjnego streama, podczas którego będziemy grać w Overwatcha właśnie. Serdecznie zapraszamy!

Czy w tamtych czasach już Wdowa, czy jeszcze tylko Trupia? ;-)

Czy w tamtych czasach już Wdowa, czy jeszcze tylko Trupia? ;-)

Event kończy się 1. maja, więc nie ma co tracić czasu! Aha, na dobry początek eventu na każdego gracza czeka darmowa skrzynka. [Źródła: polygon.com, express.co.uk, overwatch.com ]
_5GJIoY

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze