Lucifer świętuje jutrzejszą premierę na Netflix

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Maj 2019
  • Komentuj 3

O tym, że Lucyfer zmienił dom i po porzuceniu przez Fox znalazł dzięki fanom i akcji #savelucifer swoje miejsce na Netflixie, pisałam już nie raz, ale dzisiaj warto przybliżyć kulisy pracy aktorów pod nowym szyldem.

Netflix wydaje się być zadowolony ze współpracy, podobnie jak aktorzy, którym podarował niesamowitą szansę dokończenia historii, która przerwana zostałą w najbardziej fascynującym momencie, gdy pani detektyw dowiedziałą się o prawdziwym pochodzenia Lucyfera. Zdjęcia już dawno zakończone, a premiera 4 sezonu serialu na Netflixie już jutro, zobaczmy więc, jak okres pracy nad nowymi odcinkami wspominają sami aktorzy.

Na prawie półgodzinnym filmiku Tom Ellis, Lesley-Ann Brand, Lauren German i Rachael Harris opowiadają o swoim pobycie na planie filmowym i zmianach, jakie nastąpiły w serialu odkąd przejął go nowy włodarz oraz o uczuciach, które towarzyszyły akcji #savelucifer i niesłabnącym wsparciu fanów napływającym w stronę aktorów.

I czy to tylko przypadek, że serialowa psycholog siedzi na środku prowadząc to przemiłe spotkanie? :) Dajcie koniecznie znać, jak spodoba Wam się jutrzejsza premiera Lucifera w zupełnie nowym wydaniu - od Netflixa!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze