Lost Ark z nową klasą, Reaperką

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 13 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Lost Ark to tytuł, który budził spore emocje, zwłaszcza podczas swojej premiery. Z czasem okazało się, że ilości grindu oraz przydatny Item Shop nie wszystkim odpowiadają. Za to kuszą boty, bo w końcu mówimy o tytule Free-to-Play! Niemniej sytuacja powinna się już uspokoić, a jeśli ktoś szuka po prostu dynamicznego tytułu do pogrania, który łączy Action RPG z MMO, to zapraszam do Lost Ark. Zwłaszcza 16 listopada, bo wtedy pojawi się nowa klasa!

Lost Ark z nową klasą, Reaperką

Amazon Games wydaje nową aktualizację Lost Ark Academy, zawierającą zaawansowaną klasę Reaper. Klasa pojawi się w grze 16 listopada w ramach nowej, miesięcznej aktualizacji. Nowy wpis na blogu to wprowadzenie do głównych talentów i mechaniki Żniwiarza. Gracze mogą wypróbować klasę „stealthy” już teraz na niepublicznym serwerze testowym.

Klasa Reaper posiada trzy tryby: Normalny, Persona i Chaos. Podobnie jak inne klasy zaawansowane, Żniwiarz posiada dwa unikalne class engravings, które wzmacniają różne cechy klasy: Hunger skupia się na trybie Chaos, a Moon Voice na trybie Persona. Klasa ta posiada również umiejętności sztyletu, cienia i swoop skills. Dagger i Shadow wzmacniają tryby Persona i Chaos, natomiast umiejętność Nosedive jest wzmacniana przez tryb Persona.

Więcej szczegółów można znaleźć we wpisie na blogu gry.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze