Legion sporym sukcesem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Wrzesień 2016
  • Komentuj 4

Legion przypadł Wam do gustu

Legion przypadł Wam do gustu

Blizzard cieszy się z sukcesu dodatku do World of Warcraft, bo jak twierdzą, Legion cieszy się sporą popularnością. Na PAX West 2016 pokazano także nową aplikację towarzyszącą, którą pobrać możecie już dziś. Konkretnymi liczbami deweloperzy się nie podzielili, zresztą wpisuje się to w politykę Blizzarda, aby danych na temat swoich gier więcej nie ujawniać. Ale jeśli wierzyć Blizzardowi to na Legion zareagowaliście bardzo pozytywnie. ''Wiedzieliśmy, że ten dodatek zapisze się w historii, ale jego przyjęcie (przez graczy-przyp.red) totalnie nas rozwaliło'' mówią przedstawiciele Blizzarda na streamie z konferencji PAX. ''Spływają pierwsze recenzje i są bardzo pozytywne. Odbiór gry przez fanów był niesamowity'' cieszą się deweloperzy.

Zostaniecie z WoWem na dłużej?

Zostaniecie z WoWem na dłużej?

''Trzy razy musieliśmy sprawdzać liczby, bo są najwyższymi jakie ostatnio pamiętamy. Na pewno najwyższe od paru lat'' dodaje Blizzard mówiąc o liczbie aktywnych graczy. W związku z polityką nie ujawniania danych nie dowiemy się niestety konkretnie jak wielu graczy do WoWa wróciło i jak wielu pozostanie z nim na dłużej. Patrząc jednak na zdanie mówiące o największej ilości graczy, którzy zagrali w WoWa w ostatnim czasie, ich liczbę możemy oceniać na około 10 milionów. Tylu przynajmniej grało w WoWa w szczytowym okresie, kiedy na rynku pokazał się dodatek Cataclysm. Ale to nie koniec dobrych wieści od Blizzarda. World of Warcraft właśnie doczekał się aplikacji towarzyszącej, dostępnej zarówno na urządzenia z iOSem i Androidem. Dzięki niej będziecie mogli zarządzać swoją postacią nawet będąc w podróży czy...eeee... szkole. Dzięki apce będziecie też mogli rekrutować towarzyszy czy zaczynać i kończyć misje. Więcej dowiecie się z tego filmu:
_KonuMKk08 A jak wyglądają Wasze dotychczasowe doświadczenia z Legionem? Gracie? Reszta świata czasu nie marnuje... [źródło: worldofwarcraft.comgameinformer.compcgamesn.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze