Legendy nadchodzą

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

Jutro po raz pierwszy pojawi się raid z legendarnym pokemonem. Seria eventów organizowanych w rożnych miastach na świecie ma promowac tę niezwykłą aktualizację, która jest cześcią obchodów rocznicy Pokemon Go.

Jesteśmy podekscytowani mogąc ujawnić, że częścią trwającej celebracji pierwszej rocznicy Pokemon GO są legendarne pokemony! Niedługo miliony trenerów na całym świecie będą mogły odkryć, walczyć i złapać te ekstremalnie rzadkie oraz bardzo silne pokemony.

 Już jutro najważniejsze będzie pojawienie się pierwszego leegendarnego pokemona. Wydarzenie w Grant Parku będzie streamowane na zywo na Twitchu i YouTubie. Będziemy mogli śledzić postępy uczestników. Pamiętajcie jednak, że to wydarzenie polega na współpracy. Reszta świata ma za zadania złapać odpowiednią ilość pokemonów w ciągu odpowiednich przedziałów czasowych. Dzięki temu odblokujemy pojawienie się legendy w Grant Parkowym Gymie. Kiedy już go pokonają, te wyjątkowo rzadkie stworzenia pojawią się na całym świecie. 

Oprócz tego uczestnicy Pokemon Go Fest otrzymają specjalne odznaki. Ich wygląd wypłynął już za sprawą nowej aktualizacji, która dodała ją do kodu gry. The Silph Road sprawdziło zmiany i ustaliło, że pojawią się tez nowe przepustki raidowe. Specjalne zaproszenia. Czym okażą się ekskluzywne raidy? Chyba już wiadomo...

 

[Źródło: pokemongolive.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze