Pokemon Go Community Day

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Styczeń 2018
  • Komentuj 1

Już 20 stycznia po raz pierwszy świętować będziemy Community Day w Pokemon Go. Rozpoczniemy tym samym serię comiesięcznych eventów, poświęconych nam - graczom.

Raz w miesiącu zorganizujemy Dzień Społeczności Pokemon GO z udziałem specjalnego pokemona, który będzie pojawiał się często na całym świecie tylko przez kilka godzin. Gdy zostanie złapany podczas eventu, ten specjalny pokemon będzie znał ekskluzywny atak. Inne bonusy będą również działać w trakcie wydarzenia, takie jak zwiększone punkty doświadczenia lub Stardust i przedłużone Lure Module aktywowane w trakcie eventu będą trwały aż trzy godziny. - Pokemon-Go.pl

Styczniowy Dzień Społeczności upłynie nam pod znakiem, a jakże by inaczej, Pikachu, który dostanie specjalny atak. Spotkania graczy mają na celu zwiększenie integracji, co może pozytywnie wpłynąć na samotne wilki, które do teraz nie miały grupy raidowej i zostały w tyle z łapaniem legend. 

A przyda się taka grupa, gdyż właśnie dzisiaj pojawiła się nowa legenda, Kyogre. Ta wielka, kolorowa orka ma niezłe statystyki, jednak potrafi przysporzyć trochę problemów przy jej łapaniu. 

Podobnie jak przy wprowadzaniu Groudona, Niantic oferuje nam teraz paczki z dodatkowymi Raid Passami. Więc jeśli uzbieraliście zapas monet, to wartko wykorzystać je na dodatkowe przepustki.

I chociaż pogoda nie sprzyja spacerom, to ilość wabików jakie daje nam Niantic, zachęca do opuszczenia ciepłego kocyka i wyjścia na dwór.

[Źródła: pokemon-go.plpokemongolive.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze