League of Geeks pokazuje aż dwie swoje gry

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 21 Luty 2023
  • Komentuj 0

League of Geeks ujawnił w ten weekend pierwsze gameplaye z Jumplight Odyssey i Solium Infernum. Najnowsze projekty twórców Armello ukażą się jeszcze w tym roku na PC. Czy jest na co czekać? To już będziesz musiał ocenić samemu, mój drogi!

Gra strategiczna z piekła rodem

Solium Infernum, reimaginacja piekielnego kultowego klasyka Vic Davis'a o polityce, intrygach i zdradzie, ukaże się na PC w 2023 roku. Walcz o Tron Ciemności w głębokim doświadczeniu strategii turowej i dowodź własną mroczną armią. Opanuj pięć sfer zła: Gniew, Oszustwo, Proroctwo, Zniszczenie i Charyzma, aby podstępem, przechytrzyć i zdominować wrogów.

Poznaj zupełnie nowe scenariusze dla jednego gracza lub rzuć wyzwanie znajomym w asynchronicznych meczach wieloosobowych. Przywołaj Legiony i Tytanów i graj jako jeden z ośmiu wielkich Arcydiabłów w sesjach, które mogą trwać od 2 do 4 godzin, po epickie, tygodniowe mecze wieloosobowe dla sześciu graczy, wymagające zaledwie kilku minut gry każdego dnia.

Gwiezdna Przygoda Sim

Jumplight Odyssey to roguelite colony sim inspirowany klasycznym anime sci-fi z lat 70. Zostanie wydana na PC poprzez Steam Early Access w 2023 roku, a po jej wczesnym dostępie planowane są wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wyrusz w międzygwiezdną podróż i dotrzyj do słynnej Forever Star, aby ocalić ludzkość przed nieugiętym admirałem Voltanem i podżegającymi do wojny Zutopanami.

Jako księżniczka Euphora zbuduj swój statek kosmiczny, zarządzaj produkcją zasobów, badaj różne układy gwiezdne i utrzymuj swoją załogę w dobrym stanie, zarządzając jej potrzebami, aby zapewnić wysoki poziom nadziei. Obserwuj głębokie interakcje społeczne, jak dziwaczni członkowie załogi codziennie wchodzą w interakcje ze swoimi przyjaciółmi, kochankami i rywalami. Ostatnia uwaga: Tak, możesz pogłaskać świnkę. Ham jest bardzo uroczy.

Któryś z tych tytułów przypadł Ci do gustu?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze