Solium Infernum to strategia z piekła rodem

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Wrzesień 2022
  • Komentuj 0

League of Geeks ogłosiło, że ich kolejnym tytułem będzie strategia z piekła rodem o nazwie Solium Infernum, czyli odświeżona wersja kultowej gry o polityce, spiskach i zdradzie stworzonej przez Vica Davisa. Demoniczna strategia turowa została zmodernizowana przez twórców Armello, którzy mają doświadczenie w dostarczaniu wspaniałych gier strategicznych milionom graczy z całego świata. Premierę wersji na komputery PC zaplanowano na rok 2023.

Solium Infernum to strategia z piekła rodem

Ten zupełnie nowy tytuł pozwoli graczom zanurzyć się w odświeżonej wersji Solium Infernum z 2009 roku wzbogaconej o zupełnie nowy tryb jednoosobowy oraz wymagające ciągłego kombinowania asynchroniczne rozgrywki wieloosobowe, w których do przechytrzenia przeciwników potrzeba przebiegłych posunięć i politycznej smykałki. Gra zostanie unowocześniona i otrzyma nową grafikę 3D ze zaktualizowanym interfejsem, wynosząc ją na uniwersalnie doceniany poziom estetyki i produkcji League of Geek.

W Solium Infernum tury wszystkich graczy odbywają się jednocześnie, a każdy z nich widzi poczynania oponentów dopiero po podjęciu decyzji co do swoich działań. Gra umożliwi toczenie różnych rozrywek, od jednoosobowych partii trwających od 2 do 4 godzin po trwające tydzień sześcioosobowe mecze, które będą wymagały poświęcenia grze kilku minut każdego dnia.

Książę Ciemności porzucił swój tron. Wszystkie piekielne arcydemony zaczynają realizację swoich nikczemnych planów w celu zajęcia Tronu Piekeł Pandemonium dla siebie. Przechytrz konkurencję za pomocą złożonych systemów i opanuj do mistrzostwa zwodnicze strategie polityczne i militarne. Postaw kreskę na przyjaźniach: blefuj, oszukuj, zdradzaj i wbijaj noże w plecy bezlitośnie krocząc ku piekielnemu tronowi.

Wybierz jednego z ośmiu arcydemonów na początku rozgrywki, a następnie dostosuj swój wybór za pomocą atutów, umożliwiających wiele różnych stylów gry. Knuj mroczne intrygi podczas kampanii, zwiększaj poziomy mocy i nie tylko. Opanuj do mistrzostwa pięć sfer zła: Gniew, Podstęp, Proroctwo, Destrukcję i Charyzmę. Stan na czele ponad 50 różnych legionów i demonicznych pretorianów, by podbić miejsca mocy i zdobyć artefakty, oferujące złowieszcze łaski.

No to teraz pozostaje czekać do 2023 roku…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze