W Jumplight Odyssey pogłaszczemy świnkę

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Listopad 2022
  • Komentuj 0

League of Geeks, twórcy bestselleru Armello i nadchodzącej nowej wersji kultowego klasyka Solium Infernum, ogłosili nadejście Jumplight Odyssey. Jumplight Odyssey to symulacja kolonii w stylu roguelite, zainspirowana przez klasykę gatunku science fiction i anime z lat 70-tych, która pojawi się we wczesnym dostępie na platformie Steam w 2023 roku.

W Jumplight Odyssey pogłaszczemy świnkę

Przejmij stery statku kosmicznego Jumplight, uciekającego ze swojego zniszczonego świata domowego, i pokieruj ludzi ku zbawieniu, mitycznej Wiecznej Gwieździe. Zaplanuj kurs, skacz do tajemniczych nowych układów, rekrutuj nowe twarze do załogi i rozbuduj wnętrze statku, jednocześnie unikając ataków kosmicznych piratów, czarnych dziur i bezlitosnego pościgu ze strony Admirała Voltana i wojowniczych Zutopanów w tej symulacji kolonii w stylu roguelite, zainspirowanej klasyką gatunku science fiction i anime z lat 70-tych

Miej oko na rozrastającą się załogę w perspektywie zainspirowanej Niesamowitymi przekrojami i zajmuj się jej potrzebami, by zapewnić wysoki poziom nadziei. Obserwuj złożone interakcje pomiędzy członkami załogi, prowadzącymi codzienne życie pośród przyjaciół, kochanków i rywali. Doświadcz znaczących, emergentnych chwil wraz z rozwojem stosunków pomiędzy postaciami, nieoczekiwanymi tragediami i czyhającym w tle niebezpieczeństwem na pokładzie statku pełnego historii.

Poradź sobie z chaosem na wielu pokładach, które możesz wzbogacić wyposażeniem, luksusowymi elementami, systemami obronnymi i łańcuchami produkcji zasobów. Twórz korytarze w ramach projektów zoptymalizowanych łańcuchów produkcji. Buduj wanny z gorącą wodą, by obniżyć poziom stresu i zwiększyć koleżeństwo w załodze. Buduj pokładowe zielone przestrzenie, by zbierać potrzebne zasoby i reaguj na zagrożenia – burze elektryczne, pożary i pęknięcia kadłuba – które mogą doprowadzić do nieszczęsnego końca dla paru członków załogi. 

Dotrzyj do Wiecznej Gwiazdy, skacząc do nowych układów pełnych zróżnicowanych biomów z wyjątkowymi wyzwaniami i zasobami do zebrania.  Wysyłaj załogę na misje zwiadowcze w celu poszukiwania zasobów. Organizuj misje, by wydobywać lub odzyskiwać zasoby i napełnić magazyny statku. Ratuj nieoczekiwanych kosmicznych rozbitków i ocalałych! Przygotuj się na spotkania z obcymi rasami, walkę z podstępnymi piratami kosmicznymi i epickie starcia z Zutopanami ścigającymi statek pędzący ku Wiecznej Gwieździe.

No i pogłaszcz świnkę! Kiedy? Jumplight Odyssey będzie dostępne na PC we wczesnym dostępie na platformie Steam w 2023 roku, w języku angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, brazylijskim portugalskim, polskim, japoński, koreańskim i chińskim (tradycyjnym oraz uproszczonym). Wersje dla PlayStation 5 i Xbox Series X | S są planowane po wczesnym dostępie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze