A Way Out dopiero w 2019

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Grudzień 2017
  • Komentuj 3

Pamiętacie pokaz A Way Out z tegorocznego EA Play? Przeznaczona pod dwuosobowy co-op gra prawdopodobnie nie trafi do nas w przyszłym roku. Tak wynika z grafik, które wyciekły na Reddicie.

W związku z tym, że informacje nie zostały potwierdzone przez Elektroników, to wszystkie rewelacje należy traktować jako plotki. Ich częściowe potwierdzenie może przyjść już za niecały tydzień, bo jeśli wierzyć obrazkowi poniżej, to siódmego grudnia (podczas The Game Awards?) EA będzie gotowa powiedzieć nam coś więcej o Vincencie i Leo, czyli głównych bohaterach gry. Dopiero w marcu przyszłego roku deweloperzy będą gotowi pokazać nieco dłuższy fragment historii.

Ujawniona wewnętrzna grafika Elektroników skupia się przede wszystkim na tym jak gracze na pokaz zareagowali. Mowa jest o potężnym hype jaki wytworzył się wokół gry po pokazie i o tym, że to jeden z najmocniejszych tytułów podczas całego EA Play (przypomnę, że był tam też Battlefront II czy Need for Speed: Payback). Dalej mamy liczby jakie osiągnął trailer i przewidywania EA, które widzi w tytule potencjalny hit.

Wszystko wygląda pięknie aż do momentu, w którym przechodzimy do daty potencjalnej premiery. Jeśli mieliście nadzieję, że w A Way Out pogracie już w przyszłym roku, to może być z tym mały problem. Jeśli faktycznie grafiki pochodzą od Elektroników, to ewentualna premiera gry tworzonej przez Hazelight Studios nastąpi nie szybciej niż w 2019 roku.

Co o grze wiemy dziś na pewno? Tytuł będzie przygodową grą akcji, w której wraz z kolegą wcielamy się w dwóch osadzonych. Naszym zadaniem jest ucieczka z więzienia i przetrwanie poza jego murami. Wywalczenie sobie wolności łatwe nie będzie: na naszej drodze staną strażnicy więzienni i inni osadzeni, a po opuszczeniu murów ścigać nas będzie połowa lokalnej policji. Gra ukaże się na PC, PS4 i Xboxie One, szkoda tylko, że każe na siebie tyle czekać. 

Życie ''we więźniu'' do łatwych należeć nie będzie

[źródło: reddit.com, imagur.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze