Rough Justice: 84 to coś dla fanów oldschoolowych klimatów

Deweloper Gamma Minus i wydawca Daedalic Entertainment połączyli siły, aby wydać inspirowaną grami planszowymi, neonowo-noirową grę kryminalną rodem z lat 80-tych - Rough Justice: '84. Gra będzie teraz częścią oferty wydawniczej Daedalic i ujrzy światło dzienne 13 marca na Steam i Epic Games Store. Premiera na kolejnych platformach i w sklepach planowana jest jeszcze w tym roku.

Rough Justice: 84 to coś dla fanów oldschoolowych klimatów

Rough Justice: '84 to inspirowana grami planszowymi z lat 80. jednoosobowa gra strategiczna, w której w tle rozgrywa się fascynująca fabuła. Jako właściciel prywatnej agencji ochrony, gracz stara się zaprowadzić porządek w ciągle zmieniającym się krajobrazie Seneca City. Jednak za kulisami rozgrywa się znacznie większa historia, w której bierze udział tajna organizacja o podstępnych intencjach, mająca gracza na celowniku.

Gracze będą wynajmować, zarządzać i rozmieszczać zespół agentów ochrony, łowców nagród i agentów repo. Będą doradzać swojemu zespołowi w najlepszy sposób poprzez strategię, podejmowanie przemyślanych decyzji i odrobinę szczęścia. Dzięki pomyślnemu zakończeniu, sprawy, zwiększają reputację, odblokowują dodatkową zawartość i zagłębiają się w historię pełną korupcji i niewyobrażalnego wręcz zła.

Zrób wszystko, co trzeba, aby Twoja początkująca agencja ochrony dobrze prosperowała już 13 marca!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze