Ktoś gwizdnął Uncharted 4

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Kwiecień 2016
  • Komentuj 2
Ktoś się chyba nie mógł doczekać premiery czwartej części Uncharted i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. W wyniku napadu rabunkowego na ciężarówkę skradziono nieokreśloną na razie liczbę kopii gry. Informacje Sony przekazało nam za pośrednictwem swojego bloga, na którym potwierdzono, że kilka kopii gry zostało podprowadzonych podczas transportu. Sprawą już zajmuje się policja, a kilka z zaginionych egzemplarzy bardzo szybko trafiło choćby na eBay.

Dużo czasu złodzieje nie potrzebowali

Dużo czasu złodzieje nie potrzebowali

Sony ujawnia, że doszło do napadu na ciężarówkę przewożącą sprzęt komputerowy, płyty DVD i różne gry, wśród których znalazło się kilka kopii Uncharted 4. Producent zdaje sobie sprawę z niecierpliwości niektórych graczy, ale apeluje do społeczności by nie wykorzystała skradzionych egzemplarzy do popsucia zabawy innym - chodzi oczywiście o spoilery ''Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was nie może się doczekać ostatniego arcydzieła Naughty Dog'' napisał Shuhei Yoshida na blogu. ''Grupa niezwykle uzdolnionych ludzi długo i żmudnie pracowała żeby największa przygoda Nathana Drake'a trafiła do sklepów, dlatego namawiamy Was żebyście nie kupowali kopii gry przed datą oficjalnej premiery'' dodał.

Halo! Ukradzione kopie! Gdzie jesteście?!

Halo! Ukradzione kopie! Gdzie jesteście?! A! No tak... w internecie

Jeśli więc nie macie najmniejszego zamiaru rzucać się na nielegalne zdobyte kopie to, żeby zobaczyć czy rzeczywiście czwarta część przygód Drake'a jest tak dobra jak zapowiadają twórcy to musicie poczekać do 10 maja. Swoją drogą czy to nie ironia, że to właśnie Uncharted 4: Kres Złodzieja zostało skradzione? [źródło: blog.eu.playstation.commcvuk.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze