Koboldy i katakumby z datą premiery

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 29 Listopad 2017
  • Komentuj 1

Nie tak dawno informowałem Was o zapowiedzi kolejnego dodatku do Hearthstone, a już teraz "Koboldy i katakumby" otrzymały dokładną datę premiery. Już na początku grudnia damy nura do szczurzych nor, aby zdobyć złoto i chwałę... jakkolwiek absurdalnie by to nie zabrzmiało.

Tym razem dodatek wprowadzi nowe słowo kluczowe — "Rekrutuj", które pozwoli graczom na losowe zagrywanie stronników z talii. Ponadto każdy bohater otrzyma legendarną broń, ściśle związaną z ich archetypami. To jednak nie koniec, ponieważ do gry zwita specjalny tryb dla pojedynczego gracza, który zapewni nieskończoną zabawę w stylu gier Dungeon crawler.

Ta przygoda będzie polegać na pokonaniu ośmiu bossów losowanych z puli 50, które napotkamy w drodze do głównego skarbca. Nasza (początkowo skromna) talia będzie powiększać się wraz z robieniem postępów, ale i tak stracimy ją bezpowrotnie, gdy polegniemy w czasie eksploracji podziemnych korytarzy. Wtedy to nasze starania zostają zapomniane i będziemy zmuszeni do rozpoczęcia swojej wędrówki od samego początku.

Nie trzymam Was dłużej w niepewności. Tytułowe katakumby pod ochroną Koboldów odwiedzimy już 8 grudnia. Zalogowanie się do Hearthstona po premierze dodatku będzie równało się z otrzymaniem trzech pakietów oraz losową legendarną bronią. Szansę na zdobycie kolejnych dziewięciu paczek kart otrzymamy zaraz po tym, ponieważ do gry zawitają jednorazowe zadania związane z podziemnymi wyprawami.

Źródło: playhearthstone.com

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze