Hearthstone z nowym dodatkiem

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 04 Listopad 2017
  • Komentuj 7

Blizzard z okazji tegorocznych targów BlizzCon zapowiedział kolejny dodatek do karcianki Hearthstone. Już w grudniu rozpoczniemy swoją przygodę z Koboldami i katakumbami.

To już trzecie rozszerzenie, które będzie oferować w pełni darmowy tryb oraz 135 nowych kart. W sierpniu rzuciliśmy wyzwanie Królowi Liszowi, a tym razem zagłębimy się w mrok katakumb pełnych skarbów. Niestety zwędzenie strzeżonych bogactw nie będzie takie proste, ponieważ w ciemności czają się krwiożercze koboldy z zamiłowaniem do świecuni.

Nowe karty tradycyjnie otrzymają kolejne słowo kluczowe. Jest nim rozkaz Rekrutuj, który sprawia, że na polu bitwy pojawi się jeden ze stronników w naszej talii - wiecie, w ramach wzmocnienia losowości każdej rozgrywki. Ponadto każda z klas zostanie stosownie uzbrojona w legendarne bronie jak na przykład Smocza Dusza dla kapłana. Dodatkowo wszyscy gracze, którzy zalogują się od 6 listopada do momentu premiery Koboldów i katakumb otrzymają za darmo legendarnego stronnika Marina Szczwanego Lisa.

Ujawnione karty

Największym zaskoczeniem jest specjalnie przygotowany tryb, który połączy tematykę dodatku z gatunkiem Dungeon crawler. Jest to nieskończona przygoda przeznaczona dla jednego gracza, który ma za zadanie pokonanie ośmiu bossów (z puli 50) o rosnącym poziomie trudności. Początkowa talia będzie składać się z dziesięciu kart, do których będą dochodzić kolejne, znacznie mocniejsze kartoniki wraz z naszym postępem w penetrowaniu kolejnych lochów. Przegrana będzie równała się z koniecznością rozpoczęcia gry od nowa z czystym kontem. 

Pole bitwy również ulegnie zmianie

Ten tryb będzie dostępny za darmo, a ukończenie go wszystkimi klasami zostanie wynagrodzone unikatowym rewersem. 

[źródło: news.blizzard.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze