Śnieżynka Mei w sklepie Blizzarda

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Październik 2018
  • Komentuj 2

Film o Mei to jedna z moich ulubionych animacji Blizzarda. Nie tylko dlatego, że lubię grać tą postacią, ale również dlatego, że klimat zlodowacenia i robota Śnieżynki mocno do mnie przemawia. Kocham zimę i kocham tego robocika, a taka figurka to absolutny ''must have''! Szkoda tylko, że za taką cenę...

Figurka Śnieżynki faktycznie będzie lewitować nad podstawką, tak jak robocik latał wokół Mei. Dzieje się to za sprawą lewitacji elektromagnetycznej, co jest super proste, ale jednocześnie mocno widowiskowe.

Dodatkowo pupilka Mei będzie mogła ładować nasz telefon, ratując nas w chwili, gdy najbardziej potrzebujemy zapasowego źródła zasilania, dokładnie tak jak Mei w animacji! 

Figurka nie jest zalecana dla dzieci poniżej 15 roku życia, ze względu na użycie bardzo mocnych magnesów. Koszt takiej figurki to jednak 175 dolarów, co nawet jak na sklep Blizzarda wydaje się być kwotą ogromną. 

Przypominam Wam również, że 9 października do Overwatcha wraca halloweenowy event Zemsta Złomenstaina. Blizzard już ujawnił kilka niesamowitych skórek do zdobycia podczas trwania wydarzenia. 

Ta Doomfista mocno przypomina stwora z Kształtu Wody, bardzo ciekawy pomysł!

To co, skusicie się na figurkę Śnieżynki za 750 zł? :)

[Źródła:gamespot.comtwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze