Know your enemy...

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 12 Styczeń 2017
  • Komentuj 2

Jest szansa na porozumienie międzygatunkowe? Eee... nie.

Jest szansa na porozumienie międzygatunkowe? Eee... nie

Twórcy takich strategii jak Rome II czy Shogun 2, czyli ludzie z Creative Assembly, we współpracy z 343Industries mają ambicję stworzyć hybrydę Halo i Total War. Gra ma z jednej strony zaspokoić pragnienia fanów akcji, z drugiej - być wyzwaniem dla weteranów strategii. Wydawca gry, Microsoft, ogłosił, że w przyszłym tygodniu ruszy dziesięciodniowa otwarta beta trybu Blitz. Dokładnie - wystartuje 20., a zostanie zamknięta 30. stycznia. Tryb Blitz oparty jest na taliach kart, które reprezentują jednostki. Brzmi interesująco, nawet jeśli ktoś, tak jak ja, pozostaje sceptyczny odnośnie strategii na konsole. Do tej pory w becie mogli brać udział tylko posiadacze Xbox One, ale wśród pecetowców też są chętni do wcielenia się w kapitana Cuttera. Na szczęście, tym razem beta obejmuje również ich. Podczas bety dostępni będą wszyscy przywódcy i karty, które pojawią się później w pełnej wersji gry. Zagramy na jednej mapie w walkach jeden a jednego, dwóch na dwóch lub trzech na trzech. Celem bety jest, między innymi, przeprowadzenie testów obciążeniowych serwerów.

Autobus czerwony przez ulice mego miasta...

Autobus czerwony przez ulice mego miasta...

Przypominam jeszcze, jakie inne możliwości potyczki nas czekają: Skirmish (czyli przeciwko AI, we współpracy z innymi graczami lub samemu), Stronghold (wyścig o to, kto przejmie więcej baz), Domination (tryb RTS) oraz Deathmatch (walka na wyniszczenie, ostatni na mapie wygrywa). Niestety, wszelkie postępy poczynione w ciągu bety nie będą zapamiętane, ale gracze-testerzy dostaną talie z kartami Blitz. Gotowi do walki? Szykujcie się, bo premiera już 21 lutego 2017, chyba że skusicie się na wersję deluxe, która wyjdzie cztery dni wcześniej. Czy tylko ja uważam, że to idealny prezent na spóźnione Walentynki? [źródła: gram.plhalowaypoint.comgamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze