Nowa nadzieja survivalu?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Luty 2017
  • Komentuj 8

O wygląda Lost Region zadba Unreal Engine 4

O wygląd Lost Region zadba Unreal Engine 4

Ukraińskie studio Farom chce stworzyć ambitnego ''survivalowego shootera akcji'' przeznaczonego dla wielu graczy. To, co obiecują w Lost Region, wygląda całkiem sympatycznie.  Zaczniemy od konkurencji. Deweloperzy z Daybreak podzielili H1Z1 na dwa odrębne tytuły - skoncentrowany na rywalizacji PvP King of The Kill oraz Just Survive, które polega, przede wszystkim, na eksploracji i zwyczajnym utrzymaniu się przy życiu. Lost Region jawi się jako konkurent dla tego drugiego tytułu. Napędzana silnikiem Unreal Engine 4 gra wygląda na alternatywę dla Just Survive, bo podobnie jak Just Survive będzie się koncentrować wokół eksploracji sporego, bo o powierzchni aż 64 km², świata. Zgodnie ze słowami Farom, gracz może oczekiwać, że wejdzie ''do każdego budynku'' i ''zaglądnie w każdy kąt'' szukając niezbędnych do przeżycia zapasów i narzędzi. A kiedy przy budynkach jesteśmy - te będą bardzo zróżnicowane.

Podoba się?

Podoba się?

Dostępne mają być nie tylko pojedyncze domki, ale także pełne NPCów i innych graczy bazy. ''Zdobywaj, broń, twórz, niszcz. W tym świecie nie przetrwasz jeśli będziesz bezdomny'' mówią dewsi z Farom. Lost Region pozwoli graczom na zakładanie klanów o różnych profilach. Możecie stworzyć grupę bandytów napadających na innych graczy czy najemników pracujących dla tego, kto da więcej. Do wyboru ma być kilka klas postaci - bandyta, mechanik, żołnierz i poszukiwacz przygód. ''To Ty kształtujesz swoje przeznaczenie. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, żeby przetrwać w tym świecie'' pada deklaracja od twórców. Pierwszy fragment rozgrywki, pochodzący z wersji alpha, ma zostać pokazany 20 lutego. Wtedy będzie można lepiej ocenić, czy naprawdę będziemy mieli do czynienia z czymś, o czym można myśleć nieco bardziej poważnie.

To co widzicie to Bad Day, Lost Region jest jego spadkobiercą

To co widzicie tutaj to Bad Day na iOSa, Lost Region jawi się jako sporo ładniejsza wersja gry

Ostatnia sprawa - Lost Region to ewolucja wydanej na iOSa gry Bad Day, stworzonej przez ten sam zespół. Jeden z głównych twórców Bad Day zdecydował się opuścić studio, zostawiając Farom bez prawa do nazwy, dlatego nowy tytuł Ukraińców nazywa się Lost Region. Czy gra przeniesiona z urządzeń mobilnych będzie miała szansę na podbicie ''pełnoprawnych'' maszynek do grania w postaci PC-tów, Xboxa One i PS4, na których ostatecznie się ukaże?

Na film z alphy poczekamy do 20 lutego

Na film z alphy poczekamy do 20 lutego

[źródło: gameranx.com, trueachievements.com -1, trueachievements.com -2]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze