Co tam u Conana?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Grudzień 2016
  • Komentuj 1
https://youtu.be/_3brRnsPYYs Pierwszy trailer Conan Exiles na kolana nas nie rzucił, ale twórcy nie składają broni. Dziś do sieci trafił nowy film od Funcom, w którym skoncentrowano się na survivalowym aspekcie gry. Od czerwca, czyli momentu kiedy pokazano nam pierwszy trailer Conan Exiles, sporo w grze się zmieniło. Funcom znacząco poprawił jakość grafiki, a w dzisiejszym filmie zdradzają jak w grze będzie wyglądał survival. Myślę, że powodów do narzekań nie będzie. Grę rozpoczynamy przypięci do krzyża na jednej z pustyń świata Hyboria, naszym pierwszym zadaniem będzie zapewnienie sobie wody i schronienia. Ciekawie wygląda opcja budowania tego drugiego, bo z czasem szałas możemy przekształcić w prawdziwą twierdzę.

Rozbudowa bazy będzie bardzo ważna

Rozbudowa bazy będzie bardzo ważna

Równie interesujący wydaje się patent z łapaniem niewolników, tutaj określanych mianem ''thralli''. Thrallowie posiadają różne zdolności, ale w filmie wspomina się o niewolniku-kowalu, dzięki któremu kierowana przez nas postać będzie mogła wytwarzać najbardziej wyrafinowane uzbrojenie. Hyboria to jednak przede wszystkim niezbyt gościnny świat. Tutaj musisz uważać nie tylko na innych ludzi czy potwory, ale także na pogodę. Taka burza piaskowa szybko pozbawi Cię życia jeśli nie znajdziesz sobie schronienia, lub nie stworzysz specjalnej ochronnej maski. Oglądając trailer Conan Exiles nie można było nie zwrócić uwagi na awatary, czyli potężne istoty z boskim pierwiastkiem, które gracz może przywołać by mu pomagały. Koszt takiej ''operacji'' ma być ogromny, ale twórcy zapewniają, że taki też będzie wpływ przywołanego awatara na grę. No i jak? Jest znacznie lepiej niż w czerwcu! A do premiery, co prawda jedynie w Early Access, zostało nieco ponad półtora miesiąca, bo Conan Exiles pojawi się tam 31 stycznia. Może być ciekawie.

Hybolia do najgościnniejszych nie należy

Hyboria do najgościnniejszych nie należy

[źródło: dualshockers.com, conanexiles.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze