Killing Floor 2 za darmo na EGS

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 10 Lipiec 2020
  • Komentuj 0

Nie będę tutaj z Wami dyskutował, czy Steam czy Epic Games Store jest lepsze. Nie wiem jak Wy, ale ja gram w gry, a nie platformy, więc mogąc zaopatrzyć się w tytuł gdzieś taniej, wybiorę to miejsce. Dlatego jeśli słyszę, że Epic Games rozdaje darmowe gry, to nie waham się po nie sięgać. To samo dotyczy Steama, czy każdej, innej platformy. Czemu bowiem mam tracić, skoro mogę zyskać?

Killing Floor 2 do zgarnięcia, a potem Torchlight 2

Aktualnie w darmowej ofercie Epic Games Store do zgarnięcia jest Killing Floor 2. Tytuł ten polecam, zwłaszcza, jeśli macie z kim grać. Nie jest to wybitnie skomplikowana w założeniach rozgrywka – eliminujecie wszystkie stwory, które spotkacie na swojej drodze. Zapewniam jednak, że rozgrywka potrafi dać w kość i wcale nie jest łatwo!

Poza Killing Floor 2 na Epic Games Store możecie złapać Lifeless Planet, czyli eksploracyjną grę przygodową oraz The Escapist 2, które zabierze Was do więzienia. Dosłownie! I zaprawdę powiadam Wam, że zabawa w więźnia potrafi wciągnąć, zwłaszcza jeśli weźmiecie pod uwagę niektóre niedorzeczne zadania oraz presję czasu (i brak szlugów!). A co dalej?

W przyszłym tygodniu w Epic Games Store do zgarnięcia za darmo będzie Torchlight 2. Wiem, że to leciwy tytuł, ograny pewnie przez wszystkich, a do tego można było wyrwać go wybitnie tanio. Niemniej, jeśli ktoś go nie ma, to niech się szykuje, bo będzie go miał!

Dajcie znać, czy interesują Was takie newsy o promocjach.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze