Nowa-stara Trackmania Nations

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 02 Lipiec 2020
  • Komentuj 0

Ubisoft Nadeo powraca z największym i najbardziej atrakcyjnym remake'em legendarnej gry Trackmania Nations, łącząc łatwą do zrozumienia, ale trudną do opanowania rozgrywkę ze świeżym wyglądem. Gracze mogą rywalizować ze sobą oraz innymi w trybie solo lub wieloosobowym na regularnie aktualizowanych torach. Dodatkowo, dzięki zmienionym elementom torów i edytorom, gracze mają większą swobodę w tworzeniu własnych torów i mogą wykorzystywać serwery testowe nowych map, by udostępniać swoje niestandardowe tory do sprawdzania i oceniania przez społeczność.

Trackmania Nations, czyli to co znamy, ale w lepszym wydaniu

Wydarzenia społecznościowe są w samym centrum Trackmanii, z łatwym dostępem w grze i umożliwieniem zmagań e-sportowych graczom na wszystkich poziomach, od zwykłych zawodów po otwarte ligi międzynarodowe. Widzowie i gracze mogą z ekscytacją śledzić mecze na poziomie zawodowym podczas Trackmania Grand League dwa razy do roku.

Wersja Starter Access gry Trackmania oferuje graczom bezpłatny dostęp do 25 ekscytujących torów z oficjalnej kampanii i możliwość sprawdzania torów stworzonych przez graczy w Arcade Channel. Gracze będą mogli także korzystać z podstawowych edytorów i co tydzień rywalizować w Lidze Narodów.

Dla bardziej zaangażowanych graczy, wersja Standard Access oferuje dodatkowe narzędzia do tworzenia, a także dodatkowe wydarzenia online, a Club Access zapewnia dalsze możliwości modyfikacji oraz pozwala graczom na interakcję w ramach społeczności w grze. Obie wersje umożliwiają graczom zachowanie „Oficjalnych” torów, „Toru Dnia” i zaawansowanego edytora torów, nawet po upłynięciu roku.

Trackmania jest już dostępna na Epic Games oraz Uplay, w wersji Starter Access za darmo, Standard Access za 9,99 dolarów oraz Club Access za 29,99 dolarów. Wybierajcie zatem ostrożnie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze