Kerbal Space Program 2 z Wczesnym Dostępem!

W nowym, wypuszczonym zwiastunie rozgrywki dla wersji Kerbal Space Program 2 we wczesnym dostępie, Intercept Games zaprasza graczy do pięcia się gwiazd ioraz spektakularnego rozbijania się – a wszystko to w imię eksploracji kosmosu!

Kerbal Space Program 2 z Wczesnym Dostępem!

Gracze przejmą inicjatywę w konstruowaniu różnych pojazdów, statków kosmicznych i innych wynalazków, jednocześnie, niejako przy okazji, ucząc się podstaw o działaniu rakiet i kosmosu. Czy można zbudować statki kosmiczne wystarczająco potężne, aby dotrzeć do zewnętrznych granic Układu Kerbolnego? Co może pójść nie tak?

Z ponad 350 nowymi i konfigurowalnymi częściami, ulepszonym wprowadzaniem użytkownika, które dostarcza graczom całą niezbędną wiedzę do opanowania lotów kosmicznych, oraz bogatym środowiskiem pozaziemskim do eksploracji, Kerbal Space Program 2 wprowadzi mnóstwo zawartości dla graczy do odkrycia w momencie rozpoczęcia wczesnego dostępu 24 lutego tego roku na Steamie, w Epic Game Store i innych sklepach.

Aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących funkcjach gry, w tym o drzewku technologicznym, budowaniu kolonii, lotach międzygwiezdnych i wielu innych, sprawdź harmonogram wczesnego dostępu tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze