HellSign - izometryczny RPG z nutą horroru

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Listopad 2018
  • Komentuj 2

Bardzo ciekawy izometryk od Ballistic Interactive, który ma być mieszanką RPGa i dreszczowca, klimatem i oprawą graficzną na myśl przywodzi mi Rainbowa, Get Even i Residenta. HellSign trafił na Steamowego Early Accessa, warto więc zobaczyć czy to jeden z setek tytułów, które zaginą w odmętach platformy, czy może to coś nowego i ciekawego, na co skuszą się fanii izometrii?

W grze można podjać się różnych zleceń, wiele z nich to paranormalne śledztwa, część z nich to zwykłe tropienie potworów, ale również farma expa i pieniędzy na pająkach, jak w każdym prawdziwym RPGu. W zależności od potrzeb rozbudowujemy nasz ekwipunek (za zarobione pieniądze oczywiście), a w ruch zamiast latarki może wejść np. lampa UV, która pomoże nam znaleźć niektóre nowe ślady.

Wygląda to bardzo ciekawie, a lokacje ukazane z tej perspektywy zawsze zachęcają do eksploracji. Do tego widać ładne oświetlenie i ciekawy patent, jak zaznaczanie highlighterem poszlak w dzienniku. Niby nic, a dla śledztwa może to być przełom w sprawie!

HellSign jest już na Steamie we wczesnym dostępie. Możecie kupić go za 54 zł. Co ciekawe, recenzje na Steamie ma bardzo pozytywne, a 87% graczy z ponad 100 recenzji poleca HellSign. Może warto po niego sięgnąć? Ja się chyba skuszę!

[Źródła: pcgamer.comsteampowered.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze