Co dwie gęsi to nie jedna

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 19 Sierpień 2020
  • Komentuj 0

Pewnie już wiecie, że tegoroczna, najpopularniejsza gęś ma w moim serduszku specjalne miejsce. Dla mnie Untitled Goose Game to przykład magii oraz mocy gier indie. Mimo, że proporcje cena/czas gry są tutaj mocno dyskusyjne (60 złotych za grę, którą przejdzie się w około godzinę?!), tak nie żałuję ani złotówki wydanej na ten projekt. Poważnie, jestem nim zachwycony!

Untitled Goose Game zmierza na Steam i dostanie co-opa!

Teraz jeszcze większa radość rozsadza moje serce, gdy dowiedziałem się, że Untitled Goose Game zmierza na Steama. Jeśli zatem cena Was nie odstrasza i nienawidzicie Epic Games Store, to będziecie mogli sami się przekonać, o co w tym gęsim zamieszaniu w ogóle chodzi. Kiedy? 23 września.

Premiera na Steamie to nie jedyna nowość, jaką otrzyma Untitled Goose Game. Wraz z tym wydarzeniem pojawi się darmowa aktualizacja, dodająca tryb kooperacji. Dzięki niemu będziemy mogli terroryzować mieszkańców w dwie osoby, a raczej w dwie gęsi! Tryb ten dostępny będzie na wszystkich platformach.

Co ciekawe, samo Untitled Goose Game trafi również na Itch.io! Honk, honk!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze