Kerbal Space Program będzie bardziej kosmiczne

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 19 Maj 2020
  • Komentuj 0

Private Division oraz Squad  poinformowały o współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA), w której wyniku do Kerbal Space Program - docenianej przez krytyków symulacyjnej gry o lotach kosmicznych, opartej o prawdziwą fizykę, trafi aktualizacja zatytułowana Shared Horizons. Jej premiera odbędzie się już 1 lipca 2020 r. Aktualizacja jeszcze w tym roku będzie również dostępna na konsolach. Shared Horizons składa hołd nieocenionemu wkładowi ESA w poznawanie tajemnic kosmosu.

Kerbal Space Program stanie się jeszcze bardziej kosmiczny!

Shared Horizons poszerzy grę o dwie przełomowe misje przeprowadzone przez główną europejską organizację kosmiczną. Dodatkowo, gracze otrzymają dostęp do rewolucyjnej rakiety Ariane 5, tematycznego skafandra ESA dla Kerbali, nowych części oraz eksperymentów naukowych do przeprowadzenia.

Pierwsza nowa misja, BepiColombo, jest odwzorowaniem trwającej obecnie misji, w której biorą razem udział ESA oraz Japońska Agencja Eksploracji Aerokosmicznej (JAXA) - jej celem jest Merkury. Natomiast w grze zadaniem graczy będzie osiągnięcie orbity i wylądowanie na Moho – odpowiedniku Merkurego w uniwersum Kerbali. Wszystko to przy jednoczesnym wykonywaniu różnych naukowych zadań z prawdziwej misji ESA.

Rosetta, druga misja, składa hołd pomyślnemu lądowaniu na jednej z komet rodziny Jowisza. Wydarzenie to pozwoliło na zebranie ważnych danych dotyczących środowiska komety. Wzorowane na historycznych misjach ESA nowe wyzwania dadzą graczom okazje do przeżycia tych emocjonujących odkryć kosmicznych w Kerbal Space Program.

Aktualizacja Kerbal Space Program: Shared Horizons będzie dostępna na PC od 1 lipca 2020 r. Zakładam, że nikogo nie trzeba zapraszać do jej sprawdzenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze