Karcianka DOTA w 2018 roku

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Sierpień 2017
  • Komentuj 4

Trwa The 2017 International Dota 2 Championships, ale Valve nie samym turniejem żyje. Wczoraj ogłoszono, że firma pracuje właśnie nad karcianką ze świata DOTA o nazwie Artifact.

Właściwie to chyba nie mogło być inaczej - skoro każda wielka marka ma swoją karciankę to i DOTA musiała takową dostać. O Artifact nadal bardzo mało wiadomo, ale zanim do tego to zobaczcie zapowiedź:

Jak widzicie teaser zbyt wiele nie ujawnił, ale z samego pokazu wiemy już, że w grze znajdą się karty budynków (baraki), wspomniano również o karcie ''Łowcy Nagród'' oraz o trzech planszach, na których rozgrywane będą pojedynki. Więcej na pewno dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

Tymczasem, patrząc na komentarze i liczbę pozostawionych ''łapek w dół'' pod teaserem na YouTube, fani Valve nie są do końca zadowoleni, że prezentuje się im karciankę. ''To nad tym pracowaliście zamiast nad Left 4 Dead 3 czy Half Life 3? Booo'' napisał jeden z niezadowolonych. ''Dodajcie proszę kilka skórek za 200$'' dodał inny rozczarowany ewidentnie pijąc do CS:GO.

Na rynku mamy już kilka karcianek w postaci Hearthstone'a, Gwinta czy The Elder Scrolls: Legends, a w 2018 roku ma pojawić się jeszcze Fable Fortune. Artifact będzie się musiał rozpychać łokciami, a konkurencja na pewno nie będzie spać. Co myślicie o pomyśle stworzenia karcianki DOTA? Chwyci?

Premiera w przyszłym roku

[źródło: youtube.comtwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze