Jurajski Tycoon

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Sierpień 2017
  • Komentuj 6

Budowanie własnym parków rozrywki czy innych Tycoon-ów, to bardzo przyjemna rozrywka, która nie wymaga angażowania sporej ilości czasu i zasobów poznawczych. Nic więc dziwnego, że po Planet Coaster i RollerCoaster Tycoon 3 ludzie z Frontier postanowili zrobić kolejny plac zabaw dla dorosłych.

Tym razem postawiono na klasykę. Pod nasze skrzydła trafiają potężne i groźne dinozaury, którym trzeba zapewnić odpowiednie warunki. Mięsożercy nie mogą bawić się zbyt blisko wegetariańskich stworzeń. Na trailerze widać, że trzeba zadbać zarówno o bezpieczeństwo naszych podopiecznych, jak i obługi czy zwiedzających. Nigdy nie wiadomo, które z nich zostanie przekąską naszych największych atrakcji turystycznych! Dostepne będą różne opcje pacyfikacji zbuntowanych stworzeń, miejmy jednak nadzieję, że nie postanowią one przekroczyć muru pod napięciem.

Grafika podobnie jak w Planet Coaster jest bardzo przyjemna. Zdecydowanie jedna z ciekawszych produkcji wczorajszego panelu XBoxa. Dla wszystkich fanów niezbyt angażujących produkcji może się okazać dobrą alternatywą od standardowych gier ekonomicznych.

Premiera gry zaplanowana jest na lato przyszłego roku, kiedy to ukaże się kolejna filmowa produkcja Jurassic World: Upadłe Królestwo.

[Źródło: youtube.compcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze