Jest gameplay Andromedy!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 02 Grudzień 2016
  • Komentuj 1
Od dzisiaj możecie cieszyć się nowym trailerem z Andromedy. Rzuca on trochę światła na fabułę i samą rozgrywkę. Co czeka Pioniera na jego drodze ku znalezieniu nowego domu dla ludzkości? Na filmie wyraźnie widać, że problemy Pionierów i ich ekip są większe, niż tylko badanie wyjątkowo nieprzychylnego świata. Ludzie się buntują, każdy chce zagarnąć dla siebie kawałek nowej planety czy zgarnąć cenne zasoby. Każdy ma swoją wizję tego, jak podbijać nowo odkryte ziemie.

Kroganin, Turianin i człowiek to zawsze dream team

Kroganin, Turianin i człowiek to zawsze dream team

Na planecie Kadara pełno jest wykopanych z ark zespołów, które walczą między sobą o zasoby. Gangi trzeba więc będzie przekonać do współpracy po dobroci lub siłą. Oprócz walki z buntownikami czeka nas bój o przetrwanie w świecie pełnym ogromnych bestii i nieznanych ras. Będziemy prowadzić dochodzenia, szukać, zbierać i analizować ślady, by móc przygotować się odpowiednio do podboju galaktyki. Aby przetrwać we wrogo nastawionym świecie dostaniemy całą gamę nowych umiejętności i uzbrojenia, jednak brak zasobów spowoduje, że większość wyposażenia trzeba będzie komuś ukraść lub stworzyć własnoręcznie. Nie ma zmiłuj, walczymy tu o przetrwanie!

Czy tak się negocjuje z buntownikami?

Czy tak się negocjuje z buntownikami?

Oprócz nowości nie zabraknie typowej dla Mass Effecta architektury budynków, ras znanych z poprzednich części i tak samo znajomych zdolności bohatera. Czyli w skrócie dostaniemy kompletnie nową historię w dobrej starej oprawie. I przyznajcie sami... Grafika prezentuje się przepięknie prawda? [Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze