EA Play to nie tylko BF I

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Czerwiec 2016
  • Komentuj 0
Po wczorajszych emocjach piłkarskich, nie każdy miał siłę na nocne siedzenie przed komputerem, ale nie ma się co martwić!  Kromka był na miejscu i miał okazję spędzić kilka minut sam na sam z Battlefieldem I, ale EA Play to nie tylko Battlefield. EA na swoim pierwszym własnym evencie, popisało się kilkoma bardzo ciekawymi tytułami, a z bliska przyjrzał się im Rock!
Zaczęto od mocnego uderzenia z drugą częścią Titanfalla. W grze nie zabraknie nowych modeli mechów i podobnie jak w przypadku poprzednika ma zaoferować niezwykle dynamiczną rozgrywkę. Ważna wiadomość dla posiadaczy Playstation 4 - Titanfall 2 trafi także na konsolę od Sony!
Na EA Play pokazano Mass Effect: Andromeda i jak się dowiedzieliśmy, gra napędzana będzie silnikiem Frostbite 3. Choć klasycznego gameplaya zabrakło, to w trailerze twórcy chwalą się możliwościami swojej gry. Kiedy zagramy? Nie szybciej niż w 2017 roku.
FIFA 17 zmieni się w grę fabularną. No, może nie do końca, ale coś w tym jest. W trybie The Journey wcielimy się w młodego Alexa Huntera, który stanie przed życiową szansą zaprezentowania swoich umiejętności w jednym z czołowych klubów Premier League. Kampania nie będzie kończyła się na bieganiu po boisku, bo naszego bohatera zobaczymy także w podróżach czy w jego własnym mieszkaniu. W naszej karierze pomogą nam jedni z najwybitniejszych trenerów naszych czasów jak ep Guardiola i José Mourinho
Skoro mają w swoich rękach prawa do Gwiezdnych Wojen, to zamierzają to wykorzystać. EA ustami Jade Raymond zapowiedziało, że twórcy Titanfalla 2, studio Respawn Entertainment, szykuje coś właśnie z uniwersum stworzonego przez Lucasa. Niestety, o grze nie wiemy prawie nic, nie ujawniono nawet nazwy.
Z punktu widzenia polskiego gracza zapowiedź Madden 17 ma pewnie bardzo małe znaczenie, ale jeśli jest wśród Was miłośnik footballu amerykańskiego, to na pewno ucieszy się z kolejnej odsłony serii.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze