Jasona Isaacsa usłyszymy w Baldur's Gate 3!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Czerwiec 2023
  • Komentuj 0

W ramach Summer Game Fest, Baldur's Gate 3 ujawniło, że wielokrotnie nagradzany aktor, Jason Isaacs, zagra antagonistę Lorda Envera Gortasha, projektanta Stalowych Strażników! Nowy zwiastun ujawnia antagonistę Lorda Envera Gortasha, granego przez uznanego aktora Jasona Isaacsa obok J.K. Simmonsa jako generała Ketherica Thorma.

Jasona Isaacsa usłyszymy w Baldur's Gate 3!

Po niedawnym zniknięciu księcia Ravengardu, miasto Baldur's Gate zwróciło się do lorda Envera Gortasha, wschodzącego projektanta Stalowych Strażników — magicznych wojowników zegarowych stworzonych do obrony miasta. Jako nowo mianowany obrońca Baldur's Gate, Gortash jest jedną z najpotężniejszych postaci w jego murach.

Lord Enver Gortash jest grany przez wielokrotnie nagradzanego aktora Jasona Isaacsa, najlepiej znanego z ról takich jak Lucius Malfoy w serii o Harrym Potterze i Kapitan Hak w Piotrusiu Panie z 2003 roku. Gdy gracze przybywają do tytułowego miasta Baldur's Gate, znajdują się w samym środku niebezpiecznej walki o władzę, z wieloma frakcjami i mocarstwami walczącymi o polityczną kontrolę nad tym złożonym organizmem miasta.

Aktorskie umiejętności Isaacsa pomagają wnieść dodatkową warstwę głębi do postaci, które gracze spotkają w Baldur's Gate — miejscu, w którym już trudno jest odróżnić przyjaciela od wroga - jako głównego antagonistę, z którym trzeba się zmagać, zapuszczając się w moralnie szare zaułki i doki rozległego miasta w grze.

Więcej informacji na temat Baldur's Gate 3 poznamy na PC Gaming Show 11 czerwca. Baldur's Gate 3 ukaże się na PC i PS5 31 sierpnia 2023 roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze