Baldur's Gate 3 z datą premiery!

Podczas ostatniego State of Play Event organizowanego przez Sony, Larian Studios ogłosił za pomocą nowego trailera, że Baldur's Gate 3 trafi na PS5, PC i Mac 31 sierpnia 2023 roku. Szykujcie się zatem na sesjowane RPG najwyższej próby!

Baldur's Gate 3 z datą premiery!

Najnowszy trailer Baldur's Gate 3 dał graczom pierwsze spojrzenie na jednego z jeszcze niewidzianych antagonistów next-genowej gry RPG, generała Ketherica Thorma, pozornie niepokonanego nekromantę prowadzącego armię umarłych w kierunku tytułowego miasta Baldur's Gate — a głos podkłada mu nie kto inny, jak znany aktor J.K. Simmons.

Najnowszy trailer Baldur's Gate 3 zawiera również kilka ujawnień związanych z gameplayem:

  • Split-screen Co-op: Graj z maksymalnie dwoma graczami na jednym PS5, korzystając z kooperacji na podzielonym ekranie, lub graj online z maksymalnie czterema graczami!

  • Obsługa kontrolerów: Baldur's Gate 3 podczas Early Access na Steam obsługiwał jedynie grę na myszce i klawiaturze, ale nowy trailer daje pierwsze spojrzenie na to, czego można się spodziewać po pełnej obsłudze kontrolera w momencie premiery.

Wreszcie, wpis na blogu PlayStation zagłębił się w szczegóły oferty Baldur's Gate 3 Deluxe Edition i Collector's Edition, obu dostępnych do zamówienia przedpremierowego na PS5 za pośrednictwem PlayStation Store. Wszyscy gracze Early Access na PC (w tym każdy, kto zakupi grę w okresie od teraz do premiery) zostali automatycznie ulepszeni do Deluxe Edition.

Zamawiając w przedsprzedaży Edycję Kolekcjonerską, gracze otrzymają również zawartość Edycji Deluxe, która dla graczy PlayStation 5 zawiera również 72-godzinny wcześniejszy dostęp do Aktu I gry Baldur's Gate 3 w momencie premiery. Wszystkie zamówienia przedpremierowe zostaną wysłane w odpowiednim czasie przed premierą.

Skusicie się na Baldur's Gate 3? A raczej, czy już się skusiliście?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze