Ja,Rock patronem medialnym

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Wrzesień 2017
  • Komentuj 3

Kochani. Z ogromną przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronat nad nadchodzącą trasą koncertową zespolu Percival, który uczestniczył w procesie tworzenia muzyki do Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Stali bywalcy koncertowi zapewne wiedzą, jak niesamowitym doznaniem artystycznym jest koncert Percivala. Niesamowita, folkowa atmosfera i ulubione motywy z gry w wykonaniu grupy Percival, to nie lada gratka dla wszystkich fanów.

Zapraszamy Was więc do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Trasa rozpoczyna się 15 września i potrwa dokładnie miesiąc, w czasie którego zespół odwiedzi 15 miast.

Rozpiska koncertów:

Istnieje spora szansa, że na koncertach natraficie na swoich ulubionych streamerów z Ja,Rock oraz członków redakcyjnego gremium. Do zobaczenia. Slava!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze