Jak się ma Days Gone?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Październik 2018
  • Komentuj 1

O Days Gone ostatnio było trochę cicho, ale Sony nie zapomina o swojej zombiakowej strzelaninie - choć premiera znowu została opóźniona. Podczas Paris Games Week studio Bend pochwaliło się dłuższym zapisem z gry. 

Choć pewnie teraz przemierzacie prerię w Red Dead Redemption 2, to jednak istnieje życie poza Rockstarowym Dzikim Zachodem. Zostawcie więc na moment swoje Colty i zerknijcie na świeżutki gameplay z Days Gone. Zobaczymy na nim głównie walkę z hordami zombie, choć nie obyło się bez pewnej małej, klatkowej, wpadki:

Premiera gry zaplanowana była na luty przyszłego roku, ale już teraz wiemy, że Bend potrzebuje nieco więcej czasu. Teraz Days Gone ma pojawić się dopiero pod koniec kwietnia przyszłego roku. I chyba dobrze, bo widać, że przed twórcami jeszcze trochę pracy - podczas oglądania gameplaya trudno nie zauważyć dramatycznego spadku liczby klatek.

Oczywiście w Days Gone zagracie tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation 4. W grze wcielamy się w Deacona St. Johna, łowcę nagród i członka gangu motocyklistów, który musi przetrwać w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez niezliczone liczby zombie.

Z Deaconem spotkamy się dopiero 26 kwietnia 

[źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze