Izak jedzie na mundial

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Kwiecień 2018
  • Komentuj 3

W czerwcu na boiska w Rosji wybiegną 32 drużny z całego świata i zmierzą się o tytuł najlepszej drużyny globu. Obok naszej kadry do Rosji wybiera się też Piotr ''Izak'' Skowyrski, który skomentuje cztery mecze Mistrzostw Świata.

Nie będzie to pierwsza styczność Izaka z piłką nożną. Podczas Euro 2016 mogliście usłyszeć jego komentarz na internetowych stronach Telewizji Polskiej. Teraz, dzięki wywiadowi na weszło.fm dowiadujemy się, że przy okazji Mistrzostw Świata w Rosji znowu będziemy mieli okazję usłyszeć Piotrka w akcji. 

Skomentuję cztery mecze, z czego na dwa lecę do Rosji, a dwa mecze będę komentował tutaj z Warszawy. Także taki jest plan. Na pewno trzeba się do tego trochę przygotować. Gdzieś tam na pewno będę sobie trochę o esporcie czytał, słuchał, ale raczej w tym okresie będę się skupiał na piłce nożnej i na Polakach na Mundialu

Piłkarskie streamy Izaka cieszyły się ogromną popularnością, do tego stopnia, że przeciążyły serwery Telewizji Polskiej i były duże problemy z odpaleniem streama. Widząc jednak ilość ludzi jaką na relację jest w stanie ściągnąć Izak, tym razem TVP przygotuje się lepiej.

Mistrzostwa Świata w Rosji ruszają 14 czerwca. Swój pierwszy mecz Polacy zagrają w Senegalem 19 czerwca, kolejne spotkanie z Kolumbią odbędzie się 24 czerwca. Fazę grupową zakończymy meczem z Japonią 28 czerwca. 

Do zobaczenia na rosyjskich boiskach!

[źródło: weszło.fm]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze