Into the Void trafi do New World

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Listopad 2021
  • Komentuj 0

Amazon Games ogłasza pierwsze szczegóły na temat Into The Void, nadchodzącej dużej aktualizacji do New World, a także start Krainy Otwartych testów (PTR). To dobre wiadomości, bo dzięki temu wiemy, że firma nie porzuci swojego MMORPG-a, tylko będzie go rozwijała oraz poprawiała. Miejmy jedynie nadzieję, że dzięki temu będzie lepiej!

Into the Void trafi do New World

Obszar testowy jest od teraz dostępny dla wszystkich graczy posiadających New World. Dzięki niemu odkrywcy mogą już dziś doświadczyć nadchodzącej aktualizacji Into The Void, w tym zupełnie nowej klasy broni – Rękawicy próżni, a także nowych wrogów, zadań i ulepszeń jakości rozgrywki.

Rękawica próżni to pierwsza broń wpływająca zarówno na inteligencję jak i na skupienie; stanowi doskonałe dopełnienie laski życia i innych magicznych broni. Drzewo anihilacji skupia się na maksymalizacji obrażeń doznawanych podczas walki w zwarciu i na ostrzu próżni utworzonym ze zjadliwej energii próżni.

Drzewo rozkładu z kolei może zapewniać leczenie oraz wzmocnienia i skupia się na kuli rozkładu – dwufazowym pocisku mogącym osłabiać wrogów i leczyć sojuszników. Rękawica próżni wraz z jej arsenałem wzmocnień i efektów negatywnych jest idealna podczas walki w grupie i możne znacząco wzmocnić sojuszników w walce z wrogiem.

Nie wiadomo, kiedy to wszystko trafi do New World. Aktualnie dostępne jest jedynie na serwerach testowych. Wy wciąż gracie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze