Aktualizacja 6.3 do Final Fantasy XIV już jest

 • Autor: PefriX
 • Opublikowano: 11 Styczeń 2023
 • Komentuj 0

Przygody Wojownika Światła są kontynuowane w aktualizacji 6.3 z nowymi zadaniami głównego scenariusza, podczas gdy gracze mogą również sprawdzić swoją siłę i umiejętności w nowej próbie dla 8 graczy na obu poziomach trudności Normalnym i Ekstremalnym, 24-osobowym rajdzie sojuszu, nowym dungeonie lub nowym ultimate raid, który zostanie wprowadzony w Patchu 6.31.

Aktualizacja 6.3 do Final Fantasy XIV już jest

Patch 6.3 wprowadza do Final Fantasy XIV potężną dawkę nowości. Poważnie, atrakcji jest naprawdę sporo i fani tego MMORPG-a zdecydowanie nie mają na co narzekać:

 • Nowe zadania wątku głównego

 • Nowy Alliance Raid dla 24 graczy – Myths of the Realm, Part 2: Euphrosyne

 • Nowy Dungeon – Lapis Manalis – W pogoni za voidsentem dowiadujesz się o opuszczonej wiosce w górach Garlemaldu, gdzie Garleanie praktykowali niegdyś sztuki żniwiarzy. Ale co znajdziesz tam głęboko w sercu góry?

 • Nowa próba dla 8 graczy (Normal/Extreme) – Poszukiwania Azdaji trwają nadal, dopóki nie pojawi się nowy potężny wróg, który będzie chciał ci się przeciwstawić...

 • Nowy ultimare Raid – The Omega Protocol (Ultimate) (Patch 6.31) – Co by było, gdyby niestrudzone testy Omegi trwały dalej i przyniosły nieuchwytną odpowiedź, której szukała? Słowa minstrela zapraszają do wyobrażenia sobie tego scenariusza─ do rozważenia możliwości tego, co mogło być─ i śledzenia eksperymentu aż do jego ostatecznego zakończenia.

 • Nowa Unreal Trial – Containment Bay P1T6 (Unreal) – Jak zawsze, fałszywy dowódca łaknie opowieści o śmiertelnych wyczynach, a ty, chcąc go zadowolić, wracasz myślami do swojego szalonego spotkania z eikonem Sophią. Wspomnienie pozostaje żywe nawet teraz, a ty znów stajesz przed Boginią, a twoje przetrwanie wisi na włosku...

 • Zmiany systemu Duty – Wsparcie jest dostępne dla pozostałych lochów głównego scenariusza Heavensward™ (The Great Gubal Library, The Aetherochemical Research Facility, The Antitower, Sohr Khai, Xelphatol i Baelsar's Wall), dzięki czemu można je ukończyć wraz z grupą sojuszników NPC.

 • Nowe zadania poboczne (Tataru’s Grand Endeavor i Tales of Newfound Adventure)

 • Aktualizacje Island Sanctuary– Wróć do raju, gdzie czeka nowy punkt orientacyjny, zwierzęta, rangi sanktuarium i przedmioty do odblokowania. Ponadto wprowadzono liczne ulepszenia w interfejsie użytkownika i nie tylko, w oparciu o opinie graczy. Nie ma lepszego czasu niż teraz, aby odkryć swoją wyspę!

 • The Gold Saucer – New Course for Leap of Faith – Z głębi Czarnego Całunu nadchodzi wzniosłe wyzwanie dla tych, którzy chcieliby osiągnąć wyżyny atletyzmu. Czy będziesz pierwszym kroczącym, który wzniesie się na wyżyny niczym sylf?

Pełne szczegóły dotyczące patcha 6.3 znajdziecie w patch notes tutaj.

Ta aktualizacja wprowadza również dodatkowe oddziały mieszkaniowe dla wszystkich obszarów mieszkalnych. W sumie pojawiło się 1800 nowych działek na Świat, dając większej liczbie graczy szansę na zakup domu w grze dla siebie lub swojej Kompanii. Gracze mogą teraz świętować coroczne wydarzenie sezonowe Heavensturn w grze, które potrwa do 16 stycznia i zaoferuje nagrody sezonowe dla graczy, którzy wezmą w nim udział.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze