Inkulinati ruszyło z Wczesnym Dostępem

Deweloper Yaza Games i wydawca Daedalic Entertainment wprowadzili właśnie swoją wyjątkowo uroczą, inspirowaną średniowiecznymi manuskryptami grę strategiczną, Inkulinati, na PC Early Access i Xbox Game Preview. Gracze pragnący opanować Żywy Atrament mogą już sięgnąć po grę taktyczną opartą na systemie turowym na Xbox One i Series X|S za pośrednictwem Xbox Game Preview i Game Pass lub na PC i Mac za pośrednictwem Steam Early Access, GOG Early Access i Microsoft Store (tylko dla PC). Inkulinati pojawi się na Nintendo Switch wraz z pełną premierą gry.

Inkulinati ruszyło z Wczesnym Dostępem

Inkulinati to atramentowa gra strategiczna, wyrwana prosto z kart średniowiecznych manuskryptów, gdzie króliczy zadek może być bardziej zabójczy niż psi miecz. Gracze wcielą się w rolę potężnego Inkulinati władającego mocą Żywego Atramentu i dowodzącego komicznymi, ale śmiertelnie niebezpiecznymi wojownikami. Każde stylowo pokryte tuszem stworzenie odgrywa strategiczną rolę w walce, a legendarne średniowieczne postacie, takie jak Dante i Hildegarda, mogą odwrócić losy bitwy!

Premiera Inkulinati w Early Access obejmuje dopracowaną grę, dwa tryby rozgrywki i mnóstwo zawartości do odkrycia. W kampanii solowej gracze będą walczyć ze słynnymi mistrzami Inkulinati podczas ich podróży przez krainę i oswajać przerażające bestie, budując swoją armię.

W odrodzeniu klasycznego trybu hot-seat gracze mogą również zmierzyć się z innymi Inkulinati w lokalnych bitwach PvP. Yaza Games potwierdziła plany aktualizacji gry o dodatkowe Bestie, Mistrzów Inkulinati i Pola Bitwy podczas wczesnego dostępu; trwają również prace nad trybem online dla wielu graczy.

Inkulinati jest już dostępne w programie Early Access na PC oraz Xbox Game Preview.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze