Alchemist: The Potion Monger z datą premiery

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 17 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

Producent i wydawca Art Games Studio S.A. będzie obecny na targach Tokyo Game Show, które odbędą się między 21 a 24 września w godzinach 10:00 - 17:00. Będzie to znakomita okazja, aby porozmawiać z twórcami gry, omówić potencjalną współpracę i zagrać w najnowsze demo gry. Sama produkcja zadebiutuje na Steamie w ramach Early Accessu już 16 października.

Alchemist: The Potion Monger z datą premier

Alchemist: The Potion Monger zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce gracze będą mogli zbierać składniki, warzyć mikstury i wykorzystywać je do modyfikowania świata gry. Rozgrywka w stylu RPG pozwoli na eksplorację wyspy w towarzystwie swojego zwierzaka oraz rozwiązywanie zagadek logicznych. Przygotowanie każdej mikstury wymaga odpowiedniej praktyki, lecz jest bardzo satysfakcjonujące; gracze wzbogacą swoją wiedzę alchemiczną oraz zwiększą możliwości customizacji swojego laboratorium.

Tytuł wypełniony jest misjami zlecanymi nam przez NPC - antropomorficzne zwierzęta zamieszkujące świat gry. Podejmując się ich będzie można poprawić swoje umiejętności i dodatkowo wypełnić kieszenie wesoło brzęczącymi monetami, które przyczynią się do ulepszenia kwater mieszkalnych i roboczych gracza, jednocześnie rozwijając przedsiębiorstwo sprzedające mikstury!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze