Polskie Alchemist: The Potion Monger wyróżnione!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Lipiec 2023
  • Komentuj 0

ID@Xbox Demo Fest, będący częścią IGN x ID@Xbox Digital Showcase, wyróżnił polską produkcję Alchemist: The Potion Monger możliwością dołączenia do wyselekcjonowanego grona tytułów, których wersje demo są teraz dostępne na konsolach Xbox Series X|S. Dołącz do festiwalu i warz mikstury z pomocą swojego zwierzęcego towarzysza.

Polskie Alchemist: The Potion Monger wyróżnione!

Twórcy z Art Games Studio dają graczom możliwość wypróbowania przedpremierowej, darmowej wersji demonstracyjnej swojej gry. Tytuł w pełnym wydaniu ukaże się jeszcze w tym roku. Produkcja polskich deweloperów zabierze wszystkich w przygodę po świecie fantasy. Gracze wcielą się w rolę ucznia alchemii i odkryją rzemiosło tworzenia mikstur. Na swojej drodze napotkają liczne antropomorficzne zwierzęta wcielające się w postacie NPC, a dodatkowo psi pupile będą pomagać młodym adeptom w eksploracji świata.

W Alchemist: The Potion Monger będzie można warzyć mikstury, rozwiązywać zagadki w swoich laboratoriach i cieszyć się rozgrywką w stylu RPG. W świecie gry przygotowane wcześniej preparaty mogą okazać się bardzo przydatne. Mikstury będą wymagać różnych poziomów umiejętności i składników, które gracze będą musieli łączyć, aby stworzyć właściwe mieszanki.

Twórcy zapewniają, że rozwiązywanie przygotowywanych zagadek zapewni odpowiedni i satysfakcjonujący poziom wyzwania. Im więcej doświadczenia zdobędą gracze, tym bardziej zaawansowane eliksiry będą warzyć. Przygotowane wywary wymienią m.in. na złoto i wyższy poziom reputacji.

Wersja demo gry Alchemist: The Potion Monger jest już dostępna w ramach Xbox Summer Game Demo Festival (ID@Xbox Demo Fest). Wydarzenie trwa od 11 do 17 lipca na konsolach Xbox Series X|S.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze