Injustice 2 trafi na PC?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Wrzesień 2017
  • Komentuj 1

Po konsolach i urządzeniach przenośnych czas na Injustice 2 na PC? Wskazuje na to oferta holenderskiego sklepu Game Mania, który oferował PCtową wersję w sprzedaży.

Choć od dewelopera gry, studia NetherRealm, oficjalnie cisza, to sporo wskazuje na to, że Injustice 2 pójdzie śladami swojego poprzednika i trafi na komputery osobiste. Tak przynajmniej wynika z oferty sklepu Game Mania, w którym PCtowa wersja na nasze komputery trafi jeszcze w tym roku. Walki superbohaterów spod znaku DC będą kosztowały 50 Euro, czyli około 200 złotych.

Co ważne - również Amazon, a właściwie jego francuski oddział, oferował Injustice 2 na PC, choć tutaj wpis już zdjęto ze sklepu. Należy jednak pamiętać, że nie są to oficjalne informacje, choć można je traktować jako pewnik - teraz pozostało tylko czekać na dokładne informacje co do dnia premiery, bo do końca roku wcale tak dużo czasu nie zostało.

A o tym czy warto Injustice 2 się zainteresować niech przekona Was Rock, który spędził przy bijatyce ładnych parę godzin:

[źródło: amazon.comwccftech.comgamemania.nl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze