Mortal Kombat 11 w kwietniu!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

Wczoraj po godzinie 19:30 odbył się pokaz specjalny, podczas którego zaprezentowano nową odsłonę Mortal Kombat. Jedenasta część zadebiutuje już 23 kwietnia.

Zaprezentowane przez twórców materiały są bardzo soczyste. Brutalne sceny i sprawdzone mechaniki, ale w odświeżonej wersji i w pięknej oprawie audiowizualnej to recepta na sukces dla każdej bijatyki.

Oprócz gameplaya pojawiło się również kilka filmików promujących poszczególne elementy gry. Sonya Blade, jedna z najstarszych bohaterek gry dostała nowy głos. Zawodniczka MMA z federacji UFC, Ronda Rousey, wcieli się w postać ponętnej, ale walecznej blondynki. Nic dziwnego, skoro sama potrafi zwalić człowieka z nóg zarówno pięścią, jak i pięknym, białym uśmiechem.

Oprócz Soni pojawił się również filmik, prezentujący nowego bohatera. Geras to władca piasku, prawdzia pustynna pięść zagłady. Sprawia wrażenie majestatycznego, lekko powolnego wojownika, ale ciekawe i różnorodne umiejętności mogą z niego zrobić lubianego bohatera. Tym bardziej, ze potrafi manipulować czasem...

Ta cześć pozwoli na dużą personalizację gry. Każdy bohater będzie miał 3 wersje, a te dodatkowo można będzie dowolnie modyfikować, zarówno w kwestii wyglądu, jak i animacji podczas wejścia postaci na areny. 

Co ciekawe, swojego filmu doczekały się również fatalities, czyli kombosy wykańczające przeciwnika. Są wyjątkowo krwiste, a według twórców ma to być najbrutalniejsza cześć ze wszystkich. 

Rzućcie jeszcze okiem na customizację i prolog gry, bo udostępnione materiały są wyjątkowo ciekawe.

[Źródła: youtube.comgamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze