Indie aresztują za grę w PUBG online

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Marzec 2019
  • Komentuj 1

Kilku studentów z regionu Gujarat w zachodnich Indiach zostało aresztowanych przez policję za granie w Player Unknown Battleground Online.

Ogólnie w Inidach nie panuje zakaz grania w grę, ale uczniowie z Gujarat wydają się najbardziej oddanymi graczami, którzy poświęcają dla ulubionego battle royale zdrowy rozsądek. Rodzice zaczęli skarżyć się na problemy w zachowaniu i nauce u swoich dzieci prosząc o wprowadzenie przepisów zabraniających grania na terenie szkoły. 

Ci studenci, których złapano ostatnio i zawieziono do aresztu, byli tak zapatrzeni w telefon, że nie zauważyli nawet gdy funkcjonariusze podeszli by ich zatrzymać. 

Według raportu z grudnia, 62% mieszkanców Indii, którzy grają w gry mobilne wybiera PUBG online. Minister z Gujarat nazwał grę ''demonem w każdym domu''.

Oby w Polsce nie zaczęli aresztować za Pokemon Go, bo będę miała problem. :) A o aresztowanych się nie martwcie, już ich wypuścili!

[Źródło: bgr.in]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze