Illidan czempionem światła

  • Autor: Adam Michailów
  • Opublikowano: 14 Kwiecień 2016
  • Komentuj 5

Tak prezentuje się okładka nowej książki z uniwersum Warcrafta

Fani gry Blizzarda zdążyli już przyzwyczaić się do reanimacji postaci, podróży w czasie, czy wiecznie czyhającego na bohaterów zła. Wraz z zapowiedzią nadchodzącego dodatku Legion oraz nowej klasy heroicznej - Łowcy Demonów - fani zastanawiali się, co stało się z największym kozakiem uniwersum Warcrafta – Illidanem Stormrage. Po upadku Black Temple ciało pokonanego Illidana zaginęło. Niektórzy podejrzewali, że zwłoki samozwańczego Pana Outland zostały zabrane przez strażniczkę Maiev Shadowsong do Krypty Strażników na The Broken Islands, gdzie jego duch miał cierpieć przez wieczność. Po heroicznej walce i oblężeniu Hellfire Citadel, pomimo pokonania Archimonde i odparcia zagrożenia ze strony Żelaznej Hordy, Gul’danowi udaje się uciec. Odnajduje on ciało Illidana i uwalnia go.
Właśnie ukazuje się książka Williama Kinga, poświęcona Illidanowi. Jednemu z użytkowników forum MMO-Champion udało się zorganizować kopię książki przed premierą. Co ciekawe, z informacji przedstawionych przez Pothemusa wynika, że kiedy Illidan podróżuje między Outland, a Argus (ojczysta planeta Eredarów i Dranei oraz przyszła kwatera główna Płonącego Legionu), napotyka Naaru, który jest najpotężniejszym jakiego kiedykolwiek spotkał. Jednak zanim Demon zdążył się obronić, przeszyło go czyste światło.
"Oprzesz się śmierci. Widziałem to. Czymkolwiek byłeś, czymkolwiek jesteś, Czempionem Światła – nim się staniesz. Będziesz bohaterem, ale za pewną cenę. Zawsze jakaś jest". - Tajemniczy naaru
Z innych informacji wynika także, że wrogiem o wiele potężniejszym od Płonącego Legionu jest Pustka (ang. The Void). Według zapowiedzi Blizzarda tytuł należy traktować jako prequel dodatku Legion. Książka dostępna jest już do zamówienia w Blizzard Store. Planowana premiera World of Warcraft: Legion to lato 2016, nie później jednak niż 21 września 2016.

Co dalej z Illidanem Stormrage'em?

Co dalej z Illidanem Stormrage'em?

[źródło: mmo-champion.com blizzard.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze