Wystarczyły 3 godziny aby wbić 60 poziom!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 24 Listopad 2020
  • Komentuj 0

Shadowlands zadebiutowało w World of Warcraft. Nowy dodatek to nowa przygoda i nowe możliwości. O atrakcjach, jakie oferuje kolejne rozszerzenie, pisaliśmy Wam wielokrotnie i to obszernie. Nie ma zatem sensu przytaczać całości, bowiem kto zainteresowany ten wie, że mamy kontrowersyjną sytuację. Z jednej strony Shadowlands wygląda intrygująco, a z drugiej niepokojąco – ilość wprowadzonych systemów sprawia, że to po prostu MUSI EKSPLODOWAĆ. Miejmy jednak nadzieję, że tak nie będzie! Teraz do rzeczy!

Pierwsza „sześćdziesiątka” wbita w nieco ponad 3 godziny

Mamy już pierwsze sześćdziesiątki w World of Warcraft Shadowlands. Na podium znajduje się gracz z serwera Al’akir o nicku Monkeylool. Zgromadził wyspecjalizowana ekipę oraz spamował dungeon Necrotic Wake w trzyosobowej ekipie, aby szybko zdobyć punkty doświadczenia. Nawet, gdy miał za wysoki poziom na instancję, wtedy i tak znalazło się obejście problemu – party sync i jedziemy dalej!

Drugie miejsce należy do gracza Bastu, któremu całość zajęła 3 godziny i 20 minut. Co jednak ciekawe, jego osiągnięcie nie wymagało wykorzystania żadnych sztuczek. Bastu expił bowiem klasycznie, wykonując zadania w Shadowlands.

Co jednak Wy sądzicie o takim speedrunnowaniu? Przyznaję, że tytuł pierwszej osoby na świecie z poziomem 60 z pewnością brzmi zacnie, ale z drugiej strony obaj panowie (i cała rzesza innych osób, która już ma sześćdziesiątki na koncie) nie mają teraz za dużo do roboty. Pozostało im bowiem chłonięcie zawartości Shadowlands, wykonywanie kampanii fabularnych, misji Covenantów itd.

Swoją drogą, średni czas wbicia poziomu sześćdziesiątego to około 10-12 godzin zabawy. Jeśli skorzystacie z pomocy addonów, macie doświadczenie w graniu w World of Warcraft i ogólnie wiecie, co robicie, to powinno Wam to zająć 5-6 godzin.

Przyznaję, że w zestawieniu z tym co było kiedyś, to są to niebotycznie krótkie czasy i nie wiem jak Wy, ja jestem z tego powodu dumny. Może przemawia przeze mnie casual, może starość, a może wszystko jednocześnie, ale zwyczajnie żmudne expienie już do mnie nie przemawia. A do Was?

Jeśli jeszcze nie posiadacie Shadowlands to zapraszam na DLCompare, gdzie nabędziecie dodatek w niskiej cenie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze