III zlot fanów Doty 2

  • Autor: bandiT
  • Opublikowano: 27 Lipiec 2017
  • Komentuj 3

Po długim oczekiwaniu wreszcie nadszedł czas na III zlot fanów Doty 2. Odbędzie się on już 29 lipca, a miejscem wydarzenia będzie warszawski Disco:VR – lokal z możliwością m. in. skorzystania z atrakcji wykorzystujących technologię VR. 

Podczas wydarzenia planowane są również inne atrakcje, takie jak konkurs last hitowania na Steam Padzie, czy różne quizy. Dla najlepszych przewidywane są także nagrody rzeczowe od naszych sponsorów: HyperX oraz PCStore. Na miejscu dostępny będzie oczywiście pizza i coś mocniejszego do picia (dla pełnoletnich!)

Zainteresowane osoby prosimy o wpisanie się na listę uczestników, oraz wzięciu udziału w wydarzeniu na Facebooku. Przed wejściem należy zapłacić 10 zł za wejściówkę. Z całości przeprowadzana będzie też transmisja na żywo, którą oglądać będzie można na moim kanale Twitch. Do zobaczenia na zlocie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze