III Edycja Ja, Paczki

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Grudzień 2017
  • Komentuj 1

Zobacz stream z Ja,Paczki na jarock.pl/live/jarock!

Już po raz trzeci ruszamy z naszą 100-godzinną Ja,Paczką! Co czeka na Was podczas całego charytatywnego streama?

W środę 13.12 o godzinie 20 Remigiusz ''Rock'' Maciaszek otworzy całą akcję swoim streamem. Po raz kolejny we współpracy ze Szlachetną Paczką, Ja,Rock.pl wesprze najbardziej potrzebujące rodziny w Polsce. 

W poprzednim roku udało nam się zebrać ponad 198 tysięcy złotych. Czy w tym roku przebijemy 200 tysięcy? Postaramy się!

Pomogą nam w tym nasi wspaniali streamerzy, którzy bez przerwy, 100 godzin z rzędu będą z Wami na https://jarock.pl/live/jarock i www.twitch.tv/jarockW akcji weźmie udział ponad 50 znanych i lubianych osób, a także sponsorzy akcji, dzięki którym za wpłacane cegiełki będziecie mogli wygrać wspaniałe nagrody. Nagroda główna? Asus ROG, o wartości 8 tysięcy złotych. 

Po więcej informacji, harmonogram streama, listę cegiełek i aktualności z akcji zapraszamy na oficjalną stronę JA,PACZKI, gdzie na początku przyszłego tygodnia zaktualizujemy wszystkie niezbędne wiadomości. 

Zobacz stream z Ja,Paczki na jarock.pl/live/jarock!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze