Gala Szlachetnej Paczki

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 27 Styczeń 2018
  • Komentuj 5

Wczoraj w Krakowie odbyła się siedemnasta Gala Szlachetnej Paczki. Wysłaliśmy tam Ja,Rockową ekipę w składzie: Adama, Angeli, Kyca, Łosia, NieDaRadka, Mów Po Lucku i Rivida, którzy z dumą odebrali statuetkę za wkład w tworzenie inicjatywy. 

Przypomnijmy tylko, że dzięki Waszemu zaangażowaniu w Ja,Paczkę! uzbieraliśmy rekordową sumę 243 160,51 ZŁ!  Dziękujemy za to, że byliście z nami trzeci rok. Do przyszłego roku i kolejnej Ja,Paczki!

Jeśli ciekawią Was statystyki całej Szlachetnej Paczki, takie jak to, że pomoc dotarła do ponad dwóch i pół tysiąca rodzin, to zajrzyjcie koniecznie na stronę organizatorów. Tam znajdziecie mase informacji i ciekawych danych. 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze