#1dzien1konkurs

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Wrzesień 2017
  • Komentuj 5

Akcja jeden dzień jeden konkurs to najlepsza okazja na zdobycie fajnych gadżetów przed napopularniejszą imprezą grową w Polsce. Przez 3 tygodnie możecie brać udział w konkursach, każdego dnia czekać będzie nowe wyzwanie.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę gamearena.pl i odszukać wstawiony tego dnia post oznaczony #1dzien1konkurs. Wystarczy przeczytać post i zapamiętać treść, by odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe, które pojawi się o 20 każdego dnia na Facebooku. Trzeba się jednak spieszyć, gdyż na odpowiedź macie jedynie 4 godziny.

Wygrani dowiedzą się o tym już następnego dnia. Dołączajcie do zabawy i razem z nami odliczajcie do PGA 2017!

Poznań Game Arena startuje w pierwszy weekend października. Nie zabraknie tam naszej Ja,Rockowej ekipy. W sobotę (7.10) będziemy na naszym stoisku, ale więcej informacji podamy już przed samym wydarzeniem. Do zobaczenia na imprezie!

 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze