Dobry gracz - pomiziamy za uszkiem?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Październik 2018
  • Komentuj 0

Dużo gracie? Wasze konta Steam pokazują setki przegranych godzin i dziesiątki odblokowanych osiągnięć? Wyobraźcie sobie, że Bloody postanowilo nagradzać wytrwałość graczy i rozdawać im za to nagrody. Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronę i będziecie robić to, co lubicie najbardziej - grać w grę! Fenomenalnie, prawda?

Dobrygracz.pl

Wchodząc na stronę zapewne zobaczycie, że póki co program obejmuje jedynie CS:GO, a w niedługim czasie możemy spodziewać się dołączenia do tego grona LoLa. Już teraz możecie podpiąć tę grę pod serwis i nabijać specjalną walutę za zdobywanie osiągnięć w grze. Oczywiście nie jest to jedyny sposób na zbieranie punktów, możecie również oglądać partnerskie Twitche, brać udział w konkursach czy po prostu zapisać się do newslettera. 

Wszystkie uzbierane punkty możecie wymienić na nagrody. Do zdobycia m. in. klawiatury mechaniczne z optycznymi przełącznikami Light Strike – Bloody B930 RGB, precyzyjne myszki Bloody P93, oraz gamingowe słuchawki Bloody G437 oraz wiele innych ciekawych sprzętów marki Bloody A4Tech.

Pamiętajcie, aby ustawić profil Steam na publiczny, by pomyślnie dołączyć do programu Dobry Gracz. Oprócz możliwości zdobycia fajnych nagród, będzie to również strefa motywacji, gdzie będziecie mogli porównywać swoje statystyki z innymi oraz śledzić postępy w swoim graniu. Taki fitnessowy dzienniczek ćwiczeń dla graczy!

Wskakujcie do gry i poczujcie się jak profesjonalni gracze!

[Źródło:dobrygracz.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze